Sisekujundusteenused

Olen teile meeleldi abiks, kui soovite

Visuaalpaketti: Kontseptsiooni, ideelahendust ruumile, korterile, eramule

Sisaldab kliendiga kohtumist või e-maili teel infovahetust; tema eelistuste, soovide täpsustust, misjärel teen saadud informatsiooni ja minupoolsete ettepanekute alusel visuaalse nägemuse piltide, materjalide, detailide osas. Kontseptsioon ei sisalda spetsifikatsioone ega muid kalkulatsioone, mõõte. Kontseptsioon jääb kliendile teednäitavaks abimaterjaliks lõpliku siselahenduse elluviimisel.

Lühipaketti: Sisekujundusprojekti ühele ruumile või erimööbli jooniseid

Sisaldadab ruumi põhi-, valgustite-, lülitite-, pistikute plaani, viimistlusmaterjalide, (san-, jm tehnika valik), mööbli valikut, vajadusel eritellimusmööbli jooniseid ja soovi korral 3D pilte.

Täispaketti: Täielikku sisekujundusprojekti korterile, eramule, kontorile

Sisaldab visuaalset üldkontseptsiooni, põhi-, valgustite-, lülitite-, pistikute plaani, viimistlusmaterjalide, sanitaartehnika ja -keraamika, mööbli ja detailide valikut, vajadusel eritellimusmööbli jooniseid ja soovi korral 3D pilte. 

Kuna iga objekt ja seega ka projekt on ainulaadne ning vajaminevad tööde etapid erinevad, siis projekti täpne hind sõltub töömahust ja erilahenduste rohkusest. Küsimuste ja lisainformatsiooni osas pöörduge julgelt, sest igale küsimusele leidub kindlasti ka vastus.

Meeldivat koostööd soovides,
Katre-Katrin Pais
diplomeeritud sisearhitekt